Hej glade udøvere 😁

Hermed informationer om graduering d. 25/2💪
OBS. At vi har fået et nyt tidspunkt for gradueringen.

HUSK:
- At melde jer til gennem medlemssystemet, link til tilmelding er i bunden af opslaget 😉
- Hvis i skal have nyt bælte skal dette krydses af ved tilmelding.
- Tjekke hvad hold i er på.
- At komme i god tid så i kan nå at varme op inden start.
- Masser god energi og godt humør 🤩
Link til tilmelding:
https://aarhussydtkd.mento.club/event/graduering-25-februar-2024
Der kommer også en seddel op nede i klubben

Kihap
Rasmus

Kære alle. Vi holder vinterferie i næste uge, så der er ikke almindelig træning. Dog tilbyder vi fællestræning tirsdag og torsdag kl. 19-20:30. Tjek også holdenes Facebook-grupper for eventuelle andre tilbud. God ferie 😊

FASTELAVN FOR BØRN OG VOKSNE
Vi er så glade for at kunne invitere til to sjove fastelavnsarrangementer for vores medlemmer. Tusind tak til Go' Kaffe på Ingerslevs Boulevard for at sponsorere arrangementerne ☕ Der er links til tilmelding i kommentarerne.